Activă VRANCEA

CERNAMARIAND S.R.L.

CUI
43107320
Reg. Comerț
J39/657/2020
Înregistrată
28.09.2020
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT FĂRĂOANELE COM. VÂRTEŞCOIU, STR. PRINCIPALĂ, NR.28, cod poștal 627407
15.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 28.09.2020)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
16.220 RON
▼ 19% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k29 k44 k59 k73 k2020 · Cifră de afaceri: 12.050 RON2021 · Cifră de afaceri: 73.425 RON2022 · Cifră de afaceri: 40.820 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 846 RON2021 · Profit: 14.525 RON2022 · Profit: 19.702 RON2023 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 6.837 RON2021 · Datorii: 2.076 RON2022 · Datorii: 2.315 RON2023 · Datorii: 1.840 RON2020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CERNAMARIAND S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 40.820 73.425 12.050
Profit net 0 19.702 14.525 846
Capitaluri proprii 16.220 19.942 15.571 1.046
Active totale 18.060 22.257 17.647 6.547
Datorii totale 1.840 2.315 2.076 6.837
Număr mediu salariați 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.