Activă CLUJ

PRIME PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.

CUI
43101610
Reg. Comerț
J2020003027123
Înregistrată
25.09.2020
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIKO IMRE, NR.10, AP.P15
0.81
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 25.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
101.467 RON
▲ 148% vs 2024
Profit net
1.067 RON
▼ 85% vs 2024
Capitaluri proprii
1.307 RON
▼ 86% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k117 k175 k233 k292 k2021 · Cifră de afaceri: 291.760 RON2022 · Cifră de afaceri: 97.882 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 40.974 RON2025 · Cifră de afaceri: 101.467 RON2021 · Profit: 127.282 RON2022 · Profit: 58.336 RON2023 · Profit: 1.935 RON2024 · Profit: 6.992 RON2025 · Profit: 1.067 RON2021 · Datorii: 83.013 RON2022 · Datorii: 19.763 RON2023 · Datorii: 6.599 RON2024 · Datorii: 23.012 RON2025 · Datorii: 24.336 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRIME PROPERTY MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 101.467 RON în 2025, cu un profit net de 1.067 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 101.467 40.974 7.000 97.882 291.760
Profit net 1.067 6.992 1.935 58.336 127.282
Capitaluri proprii 1.307 9.503 2.511 58.576 127.522
Active totale 25.643 32.515 9.110 78.339 210.535
Datorii totale 24.336 23.012 6.599 19.763 83.013
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.81
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.