Activă SUCEAVA

SOFALISTYLE S.R.L.

CUI
43101297
Reg. Comerț
J2020001236336
Înregistrată
25.09.2020
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT FRĂTĂUŢII VECHI COM. FRĂTĂUŢII VECHI, STR. CALEA UNIRII, NR.101
4.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 25.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
135.980 RON
▲ 112% vs 2024
Profit net
17.890 RON
▲ 446% vs 2024
Capitaluri proprii
249 RON
▲ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k148 k185 k2021 · Cifră de afaceri: 41.312 RON2022 · Cifră de afaceri: 185.001 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.430 RON2024 · Cifră de afaceri: 64.155 RON2025 · Cifră de afaceri: 135.980 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 3.279 RON2025 · Profit: 17.890 RON2021 · Datorii: 30.598 RON2022 · Datorii: 133.539 RON2023 · Datorii: 158.721 RON2024 · Datorii: 159.682 RON2025 · Datorii: 44.446 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOFALISTYLE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 135.980 RON în 2025, cu un profit net de 17.890 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 135.980 64.155 39.430 185.001 41.312
Profit net 17.890 3.279 0 0 0
Capitaluri proprii 249 -126.741 -130.020 -106.136 -24.113
Active totale 44.695 32.941 28.701 27.403 6.485
Datorii totale 44.446 159.682 158.721 133.539 30.598
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.