Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IMOZONE DEVELOPMENT S.R.L.

CUI
43097790
Reg. Comerț
J2020012310409
Înregistrată
25.09.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR SG. ALEXANDRU CUTIERU, NR.34A, CAMERA 1
-0.42
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 25.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
446.299 RON
▼ 96% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-192.571 RON
▼ 174% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,6 mil5,2 mil7,8 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 13.239 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.980.514 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.749.075 RON2025 · Cifră de afaceri: 446.299 RON2021 · Profit: 34.529 RON2022 · Profit: 2.945.283 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 11.179.696 RON2022 · Datorii: 12.265.187 RON2023 · Datorii: 12.978.492 RON2024 · Datorii: 2.661.796 RON2025 · Datorii: 3.640.826 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMOZONE DEVELOPMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 446.299 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 446.299 11.749.075 4.980.514 13.239 0
Profit net 0 0 0 2.945.283 34.529
Capitaluri proprii -192.571 -70.290 2.587.466 2.979.149 33.866
Active totale 3.448.255 2.591.506 15.565.958 15.244.336 11.213.562
Datorii totale 3.640.826 2.661.796 12.978.492 12.265.187 11.179.696
Număr mediu salariați 3 4 3 4 4

Analiză de risc — insolvență

-0.42
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.