Activă Plătitor TVA CLUJ

BEE-DELIVERY S.R.L.

CUI
43095691
Reg. Comerț
J2020003013128
Înregistrată
24.09.2020
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CÂMPULUI, NR.38, SC.1, ET.3, AP.8, cod poștal 400651
-0.90
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 24.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
171.508 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-7.584 RON
▼ 108% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k142 k212 k283 k354 k2021 · Cifră de afaceri: 277.074 RON2022 · Cifră de afaceri: 353.817 RON2023 · Cifră de afaceri: 286.338 RON2024 · Cifră de afaceri: 188.892 RON2025 · Cifră de afaceri: 171.508 RON2021 · Profit: 41.810 RON2022 · Profit: 222.917 RON2023 · Profit: 41.256 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 16.793 RON2022 · Datorii: 87.602 RON2023 · Datorii: 71.387 RON2024 · Datorii: 53.539 RON2025 · Datorii: 77.430 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEE-DELIVERY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 171.508 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 171.508 188.892 286.338 353.817 277.074
Profit net 0 0 41.256 222.917 41.810
Capitaluri proprii -7.584 94.915 132.990 223.157 42.010
Active totale 69.037 147.623 203.157 310.759 58.803
Datorii totale 77.430 53.539 71.387 87.602 16.793
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.90
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.