Activă Plătitor TVA OLT

SALMA IMOBILIARE S.R.L.

CUI
43078763
Reg. Comerț
J2020000630287
Înregistrată
22.09.2020
Sediu social JUD. OLT, SAT BUCINIŞU COM. BUCINIŞU, STR. FERMIERILOR, NR.46, cod poștal 237060
-5.50
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caracal
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 22.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.407.893 RON
▲ 212% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-571.226 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0776 k1,6 mil2,3 mil3,1 mil3,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.713.347 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.475.110 RON2024 · Cifră de afaceri: 451.293 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.407.893 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 136.721 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.371.246 RON2022 · Datorii: 3.882.212 RON2023 · Datorii: 3.265.515 RON2024 · Datorii: 2.656.525 RON2025 · Datorii: 1.313.897 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SALMA IMOBILIARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.407.893 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.407.893 451.293 1.475.110 1.713.347 0
Profit net 0 0 0 136.721 0
Capitaluri proprii -571.226 -534.755 -159.204 66.167 -70.674
Active totale 742.671 2.121.770 3.102.811 3.944.879 2.300.572
Datorii totale 1.313.897 2.656.525 3.265.515 3.882.212 2.371.246
Număr mediu salariați 5 5 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

-5.50
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.