Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ARHITECTURA VALMIRA S.R.L.

CUI
43078399
Reg. Comerț
J2020012026403
Înregistrată
22.09.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR RÂUL DOAMNEI, NR.5, CAMERA 2, BL.C4, SC.D, ET.2, AP.126, cod poștal 61762
56.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 22.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
110.063 RON
▲ 46% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
423.374 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k115 k173 k230 k288 k2021 · Cifră de afaceri: 279.828 RON2022 · Cifră de afaceri: 129.059 RON2023 · Cifră de afaceri: 287.876 RON2024 · Cifră de afaceri: 75.346 RON2025 · Cifră de afaceri: 110.063 RON2021 · Profit: 164.148 RON2022 · Profit: 94.566 RON2023 · Profit: 169.464 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2 RON2022 · Datorii: 8.276 RON2023 · Datorii: 7.697 RON2024 · Datorii: 10.313 RON2025 · Datorii: 8.799 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARHITECTURA VALMIRA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 110.063 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 110.063 75.346 287.876 129.059 279.828
Profit net 0 0 169.464 94.566 164.148
Capitaluri proprii 423.374 443.323 468.389 318.133 268.620
Active totale 432.173 453.555 476.086 326.409 268.622
Datorii totale 8.799 10.313 7.697 8.276 2
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

56.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.