Activă Plătitor TVA BIHOR

NOVALINDA S.R.L.

CUI
43072515
Reg. Comerț
J2020001675052
Înregistrată
21.09.2020
Sediu social JUD. BIHOR, SAT SĂCUENI ORŞ. SĂCUENI, STR. 1 MAI, NR.40, cod poștal 417435
-3.94
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Marghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 21.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
338.391 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-30.924 RON
▼ 259% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k145 k217 k290 k362 k2021 · Cifră de afaceri: 81.653 RON2022 · Cifră de afaceri: 99.291 RON2023 · Cifră de afaceri: 299.566 RON2024 · Cifră de afaceri: 361.957 RON2025 · Cifră de afaceri: 338.391 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 67.961 RON2024 · Profit: 19.263 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 40.534 RON2022 · Datorii: 58.770 RON2023 · Datorii: 74.311 RON2024 · Datorii: 107.958 RON2025 · Datorii: 87.784 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NOVALINDA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 338.391 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 338.391 361.957 299.566 99.291 81.653
Profit net 0 19.263 67.961 0 0
Capitaluri proprii -30.924 19.463 34.001 -33.810 -16.237
Active totale 56.860 127.421 108.312 24.960 24.297
Datorii totale 87.784 107.958 74.311 58.770 40.534
Număr mediu salariați 4 3 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-3.94
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.