Activă Plătitor TVA SIBIU

CUPTOARELE BROPAN S.R.L.

CUI
43065178
Reg. Comerț
J2020001216323
Înregistrată
18.09.2020
Sediu social JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. DOAMNA STANCA, NR.9, BL.2, ET.7, AP.44, cod poștal 557260
7.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 18.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
269.279 RON
▲ 47% vs 2024
Profit net
140.491 RON
Capitaluri proprii
11.832 RON
▲ 109% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k108 k162 k215 k269 k2021 · Cifră de afaceri: 29.931 RON2022 · Cifră de afaceri: 178 RON2023 · Cifră de afaceri: 102.855 RON2024 · Cifră de afaceri: 183.654 RON2025 · Cifră de afaceri: 269.279 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 140.491 RON2021 · Datorii: 40.083 RON2022 · Datorii: 44.271 RON2023 · Datorii: 224.507 RON2024 · Datorii: 237.940 RON2025 · Datorii: 178.918 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CUPTOARELE BROPAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 269.279 RON în 2025, cu un profit net de 140.491 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 269.279 183.654 102.855 178 29.931
Profit net 140.491 0 0 0 0
Capitaluri proprii 11.832 -128.659 -103.284 -39.792 -34.519
Active totale 190.750 109.281 121.223 4.479 5.198
Datorii totale 178.918 237.940 224.507 44.271 40.083
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

7.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.