Radiată MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VISION SMILE CLINIC S.R.L.

CUI
43061036
Reg. Comerț
J40/11795/2020
Înregistrată
17.09.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TRANSILVANIEI, NR.49, cod poștal 10797

Informații fiscale

Statut firmă
Radiată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 17.09.2020)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
84.510 RON
▼ 44% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-191.820 RON
▼ 118% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k143 k214 k286 k357 k2020 · Cifră de afaceri: 49.157 RON2021 · Cifră de afaceri: 229.590 RON2022 · Cifră de afaceri: 150.819 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.510 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 260.722 RON2021 · Datorii: 279.346 RON2022 · Datorii: 289.528 RON2023 · Datorii: 357.438 RON2020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VISION SMILE CLINIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 84.510 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2023202220212020
Cifră de afaceri netă 84.510 150.819 229.590 49.157
Profit net 0 0 0 0
Capitaluri proprii -191.820 -87.948 -43.804 -13.639
Active totale 165.618 201.580 235.542 247.083
Datorii totale 357.438 289.528 279.346 260.722
Număr mediu salariați 1 1 1 0

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.