Activă Plătitor TVA TIMIŞ

HUSAC MANAGEMENT S.R.L.

CUI
43042662
Reg. Comerț
J2020002596358
Înregistrată
14.09.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ION FLUERAŞ, NR.3, ET.9, AP.62
13.42
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
302.428 RON
▼ 56% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
17.733 RON
▼ 79% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0137 k273 k410 k547 k684 k2021 · Cifră de afaceri: 150.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 202.941 RON2024 · Cifră de afaceri: 683.552 RON2025 · Cifră de afaceri: 302.428 RON2021 · Profit: 47.231 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 46.483 RON2024 · Profit: 86.258 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 30.026 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 108.672 RON2024 · Datorii: 143.679 RON2025 · Datorii: 2.433 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HUSAC MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 302.428 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 302.428 683.552 202.941 0 150.000
Profit net 0 86.258 46.483 0 47.231
Capitaluri proprii 17.733 86.498 47.894 1.411 47.471
Active totale 20.166 230.177 156.566 1.411 77.497
Datorii totale 2.433 143.679 108.672 0 30.026
Număr mediu salariați 1 1 0 1 2

Analiză de risc — insolvență

13.42
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.