Activă Plătitor TVA ILFOV

SAFE CARS SOLUTION S.R.L.

CUI
43034503
Reg. Comerț
J2020004080235
Înregistrată
10.09.2020
Sediu social JUD. ILFOV, SAT SNAGOV COM. SNAGOV, STR. GHIOCEILOR, BL.P24, SC.1, ET.1, AP.3
-3.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
141.384 RON
▼ 71% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-216.406 RON
▼ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0465 k931 k1,4 mil1,9 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.058.700 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.326.277 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.395.930 RON2024 · Cifră de afaceri: 481.179 RON2025 · Cifră de afaceri: 141.384 RON2021 · Profit: 79.011 RON2022 · Profit: 62.083 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 189.349 RON2022 · Datorii: 382.001 RON2023 · Datorii: 324.698 RON2024 · Datorii: 782.487 RON2025 · Datorii: 735.462 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SAFE CARS SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 141.384 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 141.384 481.179 1.395.930 2.326.277 1.058.700
Profit net 0 0 0 62.083 79.011
Capitaluri proprii -216.406 -152.430 -89.684 125.296 63.213
Active totale 518.992 630.057 235.014 507.297 252.562
Datorii totale 735.462 782.487 324.698 382.001 189.349
Număr mediu salariați 1 1 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-3.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.