Activă ILFOV

PANAIT TOTAL CONSTRUCT S.R.L.

CUI
43034147
Reg. Comerț
J23/4073/2020
Înregistrată
10.09.2020
Sediu social JUD. ILFOV, SAT CĂLDĂRARU COM. CERNICA, STR. PRELUNGIREA GĂRII CĂŢELU, NR.35, PARTER, CAMERA 2, cod poștal 77037
48.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.09.2020)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
191.676 RON
▼ 3% vs 2022
Profit net
122.913 RON
▲ 28% vs 2022
Capitaluri proprii
392.963 RON
▲ 34% vs 2022
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k143 k215 k287 k359 k2020 · Cifră de afaceri: 104.000 RON2021 · Cifră de afaceri: 358.652 RON2022 · Cifră de afaceri: 198.400 RON2023 · Cifră de afaceri: 191.676 RON2020 · Profit: 60.347 RON2021 · Profit: 136.083 RON2022 · Profit: 96.294 RON2023 · Profit: 122.913 RON2020 · Datorii: 11.442 RON2021 · Datorii: 17.932 RON2022 · Datorii: 4.028 RON2023 · Datorii: 10.465 RON2020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PANAIT TOTAL CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 191.676 RON în 2023, cu un profit net de 122.913 RON.

Indicator (RON) 2023202220212020
Cifră de afaceri netă 191.676 198.400 358.652 104.000
Profit net 122.913 96.294 136.083 60.347
Capitaluri proprii 392.963 292.924 196.630 60.547
Active totale 403.428 296.952 214.562 71.989
Datorii totale 10.465 4.028 17.932 11.442
Număr mediu salariați 0 3 4 0

Analiză de risc — insolvență

48.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.