Activă Plătitor TVA TIMIŞ

TCOMMERCE RETAIL S.R.L.

CUI
43025076
Reg. Comerț
J2020002541358
Înregistrată
09.09.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MARTIR HERMAN SPORER, NR.4, SC.A, ET.3, AP.12, cod poștal 300446
2.46
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 09.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
953.812 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
25.465 RON
▲ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
30.376 RON
▲ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0191 k382 k572 k763 k954 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 124.852 RON2023 · Cifră de afaceri: 374.746 RON2024 · Cifră de afaceri: 841.911 RON2025 · Cifră de afaceri: 953.812 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 24.287 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 22.938 RON2025 · Profit: 25.465 RON2021 · Datorii: 15.026 RON2022 · Datorii: 107.040 RON2023 · Datorii: 227.144 RON2024 · Datorii: 188.958 RON2025 · Datorii: 169.127 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TCOMMERCE RETAIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 953.812 RON în 2025, cu un profit net de 25.465 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 953.812 841.911 374.746 124.852 0
Profit net 25.465 22.938 0 24.287 0
Capitaluri proprii 30.376 23.782 11.844 21.504 -2.782
Active totale 199.503 212.740 238.988 128.544 12.244
Datorii totale 169.127 188.958 227.144 107.040 15.026
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.46
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.