Activă BRAŞOV

LUNA SERENA S.R.L.

CUI
43011488
Reg. Comerț
J08/1745/2020
Înregistrată
07.09.2020
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. GĂRII, NR.14, BL.4, SC.A, AP.14, cod poștal 500203
18.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 07.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
68.545 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
55.349 RON
▼ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
85.459 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k41 k61 k82 k102 k2021 · Cifră de afaceri: 23.135 RON2022 · Cifră de afaceri: 35.817 RON2023 · Cifră de afaceri: 70.981 RON2024 · Cifră de afaceri: 101.904 RON2025 · Cifră de afaceri: 68.545 RON2021 · Profit: 20.154 RON2022 · Profit: 32.509 RON2023 · Profit: 57.568 RON2024 · Profit: 82.808 RON2025 · Profit: 55.349 RON2021 · Datorii: 1.533 RON2022 · Datorii: 11.569 RON2023 · Datorii: 10.571 RON2024 · Datorii: 18.119 RON2025 · Datorii: 12.732 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUNA SERENA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 68.545 RON în 2025, cu un profit net de 55.349 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 68.545 101.904 70.981 35.817 23.135
Profit net 55.349 82.808 57.568 32.509 20.154
Capitaluri proprii 85.459 83.048 53.906 34.508 22.153
Active totale 98.191 101.167 64.477 46.077 23.686
Datorii totale 12.732 18.119 10.571 11.569 1.533
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

18.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.