Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

GREEN STRAIGHT LINE S.R.L.

CUI
42998403
Reg. Comerț
J2020002232131
Înregistrată
02.09.2020
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BRIZEI, NR.1, SPAȚIUL COMERCIAL PARTER (CHIOȘC 651) ȘI EXTINDERE SPAȚIU COMERCIAL PARTER - C2, cod poștal 900088
2.10
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 02.09.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
797.132 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
75.109 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0230 k460 k689 k919 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 411.259 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.149.017 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.063.329 RON2024 · Cifră de afaceri: 854.187 RON2025 · Cifră de afaceri: 797.132 RON2021 · Profit: 109.155 RON2022 · Profit: 10.429 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 62.279 RON2022 · Datorii: 103.321 RON2023 · Datorii: 63.978 RON2024 · Datorii: 174.629 RON2025 · Datorii: 210.570 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GREEN STRAIGHT LINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 797.132 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 797.132 854.187 1.063.329 1.149.017 411.259
Profit net 0 0 0 10.429 109.155
Capitaluri proprii 75.109 87.982 93.314 120.321 109.892
Active totale 285.679 262.611 157.292 223.642 172.171
Datorii totale 210.570 174.629 63.978 103.321 62.279
Număr mediu salariați 3 3 4 6 3

Analiză de risc — insolvență

2.10
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.