Activă Plătitor TVA BRĂILA

RADSTASY TRANS S.R.L.

CUI
42991219
Reg. Comerț
J2020000550097
Înregistrată
01.09.2020
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ION GHICA, NR.2, CONSTRUCTIA C1, BL.SELENA, SC.2, ET.PARTER, cod poștal 810072
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 01.09.2020)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
47.954 RON
▲ 53% vs 2023
Profit net
459 RON
▼ 89% vs 2023
Capitaluri proprii
9.485 RON
▲ 5% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k19 k29 k38 k48 k2020 · Cifră de afaceri: 8.965 RON2021 · Cifră de afaceri: 40.154 RON2022 · Cifră de afaceri: 38.828 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.376 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.954 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 8.826 RON2022 · Profit: 3.963 RON2023 · Profit: 4.130 RON2024 · Profit: 459 RON2020 · Datorii: 38.724 RON2021 · Datorii: 23.153 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 1.800 RON2024 · Datorii: 0 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RADSTASY TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 47.954 RON în 2024, cu un profit net de 459 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 47.954 31.376 38.828 40.154 8.965
Profit net 459 4.130 3.963 8.826 0
Capitaluri proprii 9.485 9.026 4.896 933 -7.894
Active totale 9.485 10.826 4.896 24.086 30.830
Datorii totale 0 1.800 0 23.153 38.724
Număr mediu salariați 0 0 0 1 2

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.