Activă ILFOV

SKIN SENSAI BEAUTY S.R.L.

CUI
42977648
Reg. Comerț
J2022002365231
Înregistrată
28.08.2020
Sediu social JUD. ILFOV, SAT PETREŞTI COM. CORBEANCA, STR. GHIOCEILOR, NR.22I, cod poștal 77067
-5.75
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 28.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
275.008 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-84.578 RON
▼ 163% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k113 k169 k225 k281 k2021 · Cifră de afaceri: 123.241 RON2022 · Cifră de afaceri: 281.381 RON2023 · Cifră de afaceri: 203.558 RON2024 · Cifră de afaceri: 234.234 RON2025 · Cifră de afaceri: 275.008 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 156.763 RON2023 · Profit: 44.692 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 64.868 RON2022 · Datorii: 75.328 RON2023 · Datorii: 102.684 RON2024 · Datorii: 145.780 RON2025 · Datorii: 189.651 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SKIN SENSAI BEAUTY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 275.008 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 275.008 234.234 203.558 281.381 123.241
Profit net 0 0 44.692 156.763 0
Capitaluri proprii -84.578 -32.131 44.892 109.085 -47.678
Active totale 105.073 113.649 147.291 184.128 16.905
Datorii totale 189.651 145.780 102.684 75.328 64.868
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-5.75
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.