Activă Plătitor TVA TIMIŞ

LOMBREA TEAM S.R.L.

CUI
42962418
Reg. Comerț
J2020002377355
Înregistrată
25.08.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT GHIRODA COM. GHIRODA, STR. BRATEŞ, NR.8, cod poștal 307200
9.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 25.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.513.096 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
340.688 RON
▼ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
341.761 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
15
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0303 k605 k908 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 902.855 RON2022 · Cifră de afaceri: 967.031 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.192.097 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.301.381 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.513.096 RON2021 · Profit: 326.515 RON2022 · Profit: 318.155 RON2023 · Profit: 452.419 RON2024 · Profit: 379.646 RON2025 · Profit: 340.688 RON2021 · Datorii: 64.630 RON2022 · Datorii: 43.368 RON2023 · Datorii: 83.162 RON2024 · Datorii: 307.608 RON2025 · Datorii: 335.624 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LOMBREA TEAM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.513.096 RON în 2025, cu un profit net de 340.688 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.513.096 1.301.381 1.192.097 967.031 902.855
Profit net 340.688 379.646 452.419 318.155 326.515
Capitaluri proprii 341.761 379.846 452.619 318.357 328.599
Active totale 677.385 687.454 535.781 361.725 393.229
Datorii totale 335.624 307.608 83.162 43.368 64.630
Număr mediu salariați 15 15 13 13 20

Analiză de risc — insolvență

9.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.