Activă Plătitor TVA ALBA

SIMTION CONSTRUCT S.R.L.

CUI
42958930
Reg. Comerț
J01/565/2021
Înregistrată
25.08.2020
Sediu social JUD. ALBA, MUN. BLAJ, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.80E, ET.1, AP.8
3.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Blaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 25.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
87.055 RON
▼ 94% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
227.195 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 75% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0293 k586 k878 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 287.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 215.538 RON2023 · Cifră de afaceri: 561.960 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.464.088 RON2025 · Cifră de afaceri: 87.055 RON2021 · Profit: 101.660 RON2022 · Profit: 5.585 RON2023 · Profit: 167.165 RON2024 · Profit: 310.947 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 48.826 RON2022 · Datorii: 93.620 RON2023 · Datorii: 168.902 RON2024 · Datorii: 341.824 RON2025 · Datorii: 374.282 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIMTION CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 87.055 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 87.055 1.464.088 561.960 215.538 287.000
Profit net 0 310.947 167.165 5.585 101.660
Capitaluri proprii 227.195 325.556 174.610 7.445 76.860
Active totale 601.477 667.380 343.512 101.065 125.686
Datorii totale 374.282 341.824 168.902 93.620 48.826
Număr mediu salariați 2 8 5 3 4

Analiză de risc — insolvență

3.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.