Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

AMC FINANCE CONSULTING S.R.L.

CUI
42957993
Reg. Comerț
J40/13568/2023
Înregistrată
24.08.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VINTILĂ MIHĂILESCU (FOSTĂ FURNIRULUI), NR.16, BL.70, SC.1, AP.54
14.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 24.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.450 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
36.458 RON
▼ 23% vs 2024
Capitaluri proprii
73.844 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k24 k36 k48 k60 k2021 · Cifră de afaceri: 4.460 RON2022 · Cifră de afaceri: 10.840 RON2023 · Cifră de afaceri: 35.155 RON2024 · Cifră de afaceri: 59.540 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.450 RON2021 · Profit: 2.606 RON2022 · Profit: 8.333 RON2023 · Profit: 27.502 RON2024 · Profit: 47.146 RON2025 · Profit: 36.458 RON2021 · Datorii: 77 RON2022 · Datorii: 260 RON2023 · Datorii: 1.434 RON2024 · Datorii: 1.185 RON2025 · Datorii: 15.911 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMC FINANCE CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.450 RON în 2025, cu un profit net de 36.458 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.450 59.540 35.155 10.840 4.460
Profit net 36.458 47.146 27.502 8.333 2.606
Capitaluri proprii 73.844 64.159 36.258 8.756 6.777
Active totale 85.450 65.344 37.486 8.871 6.825
Datorii totale 15.911 1.185 1.434 260 77
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

14.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.