Activă Plătitor TVA BRĂILA

PAMUSTALI TRANS S.R.L.

CUI
42950065
Reg. Comerț
J09/529/2020
Înregistrată
21.08.2020
Sediu social JUD. BRĂILA, SAT TUFEŞTI COM. TUFEŞTI, STR. MIHAI EMINESCU, NR.6, cod poștal 817185
4.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 21.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
230.503 RON
▲ 108% vs 2024
Profit net
38.863 RON
▲ 139% vs 2024
Capitaluri proprii
53.162 RON
▲ 272% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k92 k138 k184 k231 k2021 · Cifră de afaceri: 138.362 RON2022 · Cifră de afaceri: 21.430 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 110.874 RON2025 · Cifră de afaceri: 230.503 RON2021 · Profit: 6.241 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 16.266 RON2025 · Profit: 38.863 RON2021 · Datorii: 17.335 RON2022 · Datorii: 5.230 RON2023 · Datorii: 5.230 RON2024 · Datorii: 36.998 RON2025 · Datorii: 123.290 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAMUSTALI TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 230.503 RON în 2025, cu un profit net de 38.863 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 230.503 110.874 0 21.430 138.362
Profit net 38.863 16.266 0 0 6.241
Capitaluri proprii 53.162 14.299 -1.967 -1.967 2.731
Active totale 176.452 51.297 3.263 3.263 20.066
Datorii totale 123.290 36.998 5.230 5.230 17.335
Număr mediu salariați 1 1 0 2 3

Analiză de risc — insolvență

4.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.