Activă CĂLĂRAŞI

INA SRL

CUI
4293698
Reg. Comerț
J1993000460512
Înregistrată
13.07.1993
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. FLACĂRA, BL.A6, AP.6
-2.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4721
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 13.07.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
65.773 RON
▼ 36% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-3.060 RON
▼ 2134% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k52 k78 k104 k130 k2021 · Cifră de afaceri: 76.754 RON2022 · Cifră de afaceri: 107.140 RON2023 · Cifră de afaceri: 130.227 RON2024 · Cifră de afaceri: 102.836 RON2025 · Cifră de afaceri: 65.773 RON2021 · Profit: 372 RON2022 · Profit: 506 RON2023 · Profit: 1.051 RON2024 · Profit: 3.083 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 16.097 RON2022 · Datorii: 15.030 RON2023 · Datorii: 15.202 RON2024 · Datorii: 13.607 RON2025 · Datorii: 14.059 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INA SRL a avut o cifră de afaceri de 65.773 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 65.773 102.836 130.227 107.140 76.754
Profit net 0 3.083 1.051 506 372
Capitaluri proprii -3.060 -137 -3.220 -4.271 -4.777
Active totale 10.999 13.470 11.982 10.759 11.320
Datorii totale 14.059 13.607 15.202 15.030 16.097
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-2.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4721).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.