Activă BUZĂU

INSTAL TERMAQUA S.R.L.

CUI
42930548
Reg. Comerț
J10/683/2020
Înregistrată
18.08.2020
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ALEEA PALTINILOR, NR.2, BL.42B, SC.C, ET.4, AP.58, cod poștal 120144
-13.60
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 18.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
22.600 RON
▼ 60% vs 2024
Profit net
5.177 RON
▲ 28% vs 2024
Capitaluri proprii
-11.836 RON
▼ 172% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k34 k45 k56 k2020 · Cifră de afaceri: 3.500 RON2021 · Cifră de afaceri: 51.790 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.820 RON2023 · Cifră de afaceri: 55.870 RON2025 · Cifră de afaceri: 22.600 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 14.048 RON2022 · Profit: 13.844 RON2023 · Profit: 4.030 RON2025 · Profit: 5.177 RON2020 · Datorii: 9.515 RON2021 · Datorii: 5.777 RON2022 · Datorii: 10.234 RON2023 · Datorii: 11.220 RON2025 · Datorii: 13.880 RON20202021202220232025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INSTAL TERMAQUA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 22.600 RON în 2025, cu un profit net de 5.177 RON.

Indicator (RON) 20252023202220212020
Cifră de afaceri netă 22.600 55.870 51.820 51.790 3.500
Profit net 5.177 4.030 13.844 14.048 0
Capitaluri proprii -11.836 16.383 22.353 8.509 -5.539
Active totale 2.044 27.603 32.587 14.286 3.976
Datorii totale 13.880 11.220 10.234 5.777 9.515
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-13.60
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.