Activă MARAMUREŞ

RAZIMAR TEAM CONCEPT S.R.L.

CUI
42927429
Reg. Comerț
J24/969/2020
Înregistrată
17.08.2020
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BAIA SPRIE, STR. OLARILOR, NR.12A, cod poștal 435100
5.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 17.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
50.943 RON
▲ 123% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
33.355 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k101 k152 k202 k253 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 252.640 RON2024 · Cifră de afaceri: 22.842 RON2025 · Cifră de afaceri: 50.943 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 153.543 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 99.100 RON2022 · Datorii: 226.597 RON2023 · Datorii: 38.050 RON2024 · Datorii: 74.529 RON2025 · Datorii: 96.766 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAZIMAR TEAM CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 50.943 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 50.943 22.842 252.640 0 0
Profit net 0 0 153.543 0 0
Capitaluri proprii 33.355 66.719 99.265 -54.279 -17.008
Active totale 343.296 364.503 370.650 415.733 325.507
Datorii totale 96.766 74.529 38.050 226.597 99.100
Număr mediu salariați 2 2 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.