Activă CLUJ

DILEVIDA SERV S.R.L.

CUI
42919515
Reg. Comerț
J12/2425/2020
Înregistrată
14.08.2020
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.54A
2.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
385.474 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
86.265 RON
Capitaluri proprii
-6.987 RON
▲ 93% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k154 k231 k308 k385 k2021 · Cifră de afaceri: 4.050 RON2022 · Cifră de afaceri: 269.228 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.275 RON2024 · Cifră de afaceri: 297.200 RON2025 · Cifră de afaceri: 385.474 RON2021 · Profit: 1.419 RON2022 · Profit: 53.095 RON2023 · Profit: 40.565 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 86.265 RON2021 · Datorii: 101 RON2022 · Datorii: 19.552 RON2023 · Datorii: 161.693 RON2024 · Datorii: 258.586 RON2025 · Datorii: 301.465 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DILEVIDA SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 385.474 RON în 2025, cu un profit net de 86.265 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 385.474 297.200 297.275 269.228 4.050
Profit net 86.265 0 40.565 53.095 1.419
Capitaluri proprii -6.987 -93.252 95.086 54.521 1.426
Active totale 294.478 165.334 256.779 74.073 1.527
Datorii totale 301.465 258.586 161.693 19.552 101
Număr mediu salariați 3 3 7 5 0

Analiză de risc — insolvență

2.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.