Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GEFA INSTAL HVAC S.R.L.

CUI
42910290
Reg. Comerț
J40/9768/2020
Înregistrată
13.08.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA CETĂŢUIA, NR.10, BL.25/1, SC.1, ET.8, AP.33, cod poștal 60836
7.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
460.959 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0162 k324 k486 k648 k811 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 648.853 RON2023 · Cifră de afaceri: 810.553 RON2024 · Cifră de afaceri: 59.400 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 142.504 RON2023 · Profit: 309.754 RON2024 · Profit: 32.651 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 24.000 RON2022 · Datorii: 156.220 RON2023 · Datorii: 278.077 RON2024 · Datorii: 177.943 RON2025 · Datorii: 178.834 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEFA INSTAL HVAC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 59.400 810.553 648.853 0
Profit net 0 32.651 309.754 142.504 0
Capitaluri proprii 460.959 463.509 430.858 121.104 -21.601
Active totale 694.123 695.782 763.265 478.182 2.399
Datorii totale 178.834 177.943 278.077 156.220 24.000
Număr mediu salariați 0 0 3 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.