Activă GALAŢI

COUNTFINANCE DANA 2020 S.R.L.

CUI
42899906
Reg. Comerț
J2020000898171
Înregistrată
11.08.2020
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.5C, cod poștal 805300
23.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 11.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
92.812 RON
▲ 115% vs 2024
Profit net
37.620 RON
Capitaluri proprii
30.126 RON
▲ 502% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k37 k56 k74 k93 k2021 · Cifră de afaceri: 250 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.900 RON2023 · Cifră de afaceri: 34.150 RON2024 · Cifră de afaceri: 43.250 RON2025 · Cifră de afaceri: 92.812 RON2021 · Profit: 102 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 37.620 RON2021 · Datorii: 1.006 RON2022 · Datorii: 3.231 RON2023 · Datorii: 6.894 RON2024 · Datorii: 7.541 RON2025 · Datorii: 4.452 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COUNTFINANCE DANA 2020 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 92.812 RON în 2025, cu un profit net de 37.620 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 92.812 43.250 34.150 11.900 250
Profit net 37.620 0 0 0 102
Capitaluri proprii 30.126 -7.493 -6.848 -2.758 -271
Active totale 34.578 48 46 473 735
Datorii totale 4.452 7.541 6.894 3.231 1.006
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

23.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.