Activă Plătitor TVA TULCEA

TECHNOLOGY ILUMINATY ELECTRONICS S.R.L.

CUI
42891341
Reg. Comerț
J2020000361367
Înregistrată
10.08.2020
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. BANATULUI, NR.10, cod poștal 820026
-27.38
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.815 RON
▼ 65% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-100.265 RON
▼ 316% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k59 k88 k117 k147 k2021 · Cifră de afaceri: 4.798 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.184 RON2023 · Cifră de afaceri: 65.186 RON2024 · Cifră de afaceri: 146.827 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.815 RON2021 · Profit: 173 RON2022 · Profit: 1.765 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 10.533 RON2022 · Datorii: 33.953 RON2023 · Datorii: 63.718 RON2024 · Datorii: 94.565 RON2025 · Datorii: 125.053 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TECHNOLOGY ILUMINATY ELECTRONICS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 51.815 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.815 146.827 65.186 2.184 4.798
Profit net 0 0 0 1.765 173
Capitaluri proprii -100.265 -24.116 -17.117 2.412 646
Active totale 24.788 70.449 46.601 36.257 10.887
Datorii totale 125.053 94.565 63.718 33.953 10.533
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-27.38
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.