Activă CLUJ

VECTOR PROIECT CONSTRUCT S.R.L.

CUI
42884352
Reg. Comerț
J12/2319/2020
Înregistrată
06.08.2020
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.9, SC.III, ET.IV, AP.58, cod poștal 400672
10.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 06.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
111.149 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
33.932 RON
▼ 21% vs 2024
Capitaluri proprii
47.987 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k67 k89 k111 k2021 · Cifră de afaceri: 66.600 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 104.915 RON2025 · Cifră de afaceri: 111.149 RON2021 · Profit: 63.373 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 42.757 RON2025 · Profit: 33.932 RON2021 · Datorii: 3.125 RON2022 · Datorii: 3.270 RON2023 · Datorii: 3.600 RON2024 · Datorii: 78.289 RON2025 · Datorii: 26.388 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VECTOR PROIECT CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 111.149 RON în 2025, cu un profit net de 33.932 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 111.149 104.915 0 0 66.600
Profit net 33.932 42.757 0 0 63.373
Capitaluri proprii 47.987 40.055 -2.702 -1.249 63.573
Active totale 73.548 117.879 898 2.021 66.698
Datorii totale 26.388 78.289 3.600 3.270 3.125
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

10.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.