Activă Plătitor TVA SUCEAVA

AUTOMOTIVE MONZA S.R.L.

CUI
42882017
Reg. Comerț
J2020000950338
Înregistrată
06.08.2020
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. GRIVIŢEI, NR.1 A, BL.10, AP.2, cod poștal 725100
4.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 06.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.475.793 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
87.036 RON
▲ 106% vs 2024
Capitaluri proprii
297.756 RON
▲ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0495 k990 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 499.577 RON2022 · Cifră de afaceri: 526.515 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.238.232 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.017.809 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.475.793 RON2021 · Profit: 35.158 RON2022 · Profit: 60.183 RON2023 · Profit: 57.108 RON2024 · Profit: 42.153 RON2025 · Profit: 87.036 RON2021 · Datorii: 126.322 RON2022 · Datorii: 152.262 RON2023 · Datorii: 400.752 RON2024 · Datorii: 531.287 RON2025 · Datorii: 459.956 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTOMOTIVE MONZA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.475.793 RON în 2025, cu un profit net de 87.036 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.475.793 2.017.809 1.238.232 526.515 499.577
Profit net 87.036 42.153 57.108 60.183 35.158
Capitaluri proprii 297.756 213.682 159.072 101.963 41.781
Active totale 757.712 744.969 562.135 251.396 168.103
Datorii totale 459.956 531.287 400.752 152.262 126.322
Număr mediu salariați 4 5 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

4.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.