Activă IAŞI

EMBEDIT TECH SUPPORT S.R.L.

CUI
42862389
Reg. Comerț
J2020001754229
Înregistrată
03.08.2020
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GRĂDINARI, NR.16, BL.F1-1, ET.1, AP.4, cod poștal 700392
29.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 03.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.950 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
4.690 RON
▼ 84% vs 2024
Capitaluri proprii
13.966 RON
▼ 54% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k43 k65 k86 k108 k2021 · Cifră de afaceri: 71.714 RON2022 · Cifră de afaceri: 108.020 RON2023 · Cifră de afaceri: 98.605 RON2024 · Cifră de afaceri: 36.323 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.950 RON2021 · Profit: 69.417 RON2022 · Profit: 104.348 RON2023 · Profit: 80.009 RON2024 · Profit: 30.176 RON2025 · Profit: 4.690 RON2021 · Datorii: 70.193 RON2022 · Datorii: 596 RON2023 · Datorii: 6.898 RON2024 · Datorii: 3.080 RON2025 · Datorii: 743 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMBEDIT TECH SUPPORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.950 RON în 2025, cu un profit net de 4.690 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.950 36.323 98.605 108.020 71.714
Profit net 4.690 30.176 80.009 104.348 69.417
Capitaluri proprii 13.966 30.576 83.409 22.748 400
Active totale 14.709 33.656 90.307 23.344 70.593
Datorii totale 743 3.080 6.898 596 70.193
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

29.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.