Activă MARAMUREŞ

EVA BEAUTY CONNECTION S.R.L.

CUI
42861014
Reg. Comerț
J2020000886246
Înregistrată
03.08.2020
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT COLTĂU COM. COLTĂU, STR. PETŐFI SÁNDOR, NR.63, cod poștal 437283
-2.46
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 03.08.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
46.600 RON
▲ 43451% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-95.446 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k132 k176 k220 k2021 · Cifră de afaceri: 100.289 RON2022 · Cifră de afaceri: 185.571 RON2023 · Cifră de afaceri: 51.851 RON2024 · Cifră de afaceri: 107 RON2025 · Cifră de afaceri: 46.600 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 9.891 RON2023 · Profit: 1.888 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 128.293 RON2022 · Datorii: 219.743 RON2023 · Datorii: 122.404 RON2024 · Datorii: 150.038 RON2025 · Datorii: 138.396 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVA BEAUTY CONNECTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 46.600 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 46.600 107 51.851 185.571 100.289
Profit net 0 0 1.888 9.891 0
Capitaluri proprii -95.446 -89.659 -74.478 -76.365 -86.256
Active totale 109.466 169.289 191.840 348.994 416.325
Datorii totale 138.396 150.038 122.404 219.743 128.293
Număr mediu salariați 1 1 3 5 5

Analiză de risc — insolvență

-2.46
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.