Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

CRETA COMPANY RUSTIOR S.R.L.

CUI
42824423
Reg. Comerț
J2020000640064
Înregistrată
24.07.2020
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT RUŞTIOR COM. ŞIEUŢ, STR. ALEXANDRU NEGREA, NR.2, cod poștal 427317
-0.53
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 24.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
385.444 RON
▲ 134% vs 2024
Profit net
13 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-10.793 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k154 k231 k308 k385 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 204.089 RON2024 · Cifră de afaceri: 164.563 RON2025 · Cifră de afaceri: 385.444 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 4.185 RON2024 · Profit: 4.962 RON2025 · Profit: 13 RON2021 · Datorii: 19.119 RON2022 · Datorii: 24.300 RON2023 · Datorii: 250.679 RON2024 · Datorii: 351.687 RON2025 · Datorii: 165.315 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CRETA COMPANY RUSTIOR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 385.444 RON în 2025, cu un profit net de 13 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 385.444 164.563 204.089 0 0
Profit net 13 4.962 4.185 0 0
Capitaluri proprii -10.793 -10.806 -15.768 -19.953 -18.649
Active totale 154.522 340.881 234.911 4.347 470
Datorii totale 165.315 351.687 250.679 24.300 19.119
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.53
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.