Activă NEAMŢ

GTZ DOM BUSINES UNIVERSAL S.R.L.

CUI
42824067
Reg. Comerț
J2020000572271
Înregistrată
24.07.2020
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, BLD. REPUBLICII, BL.64, SC.C, ET.3, AP.56
2.29
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 24.07.2020)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
103.496 RON
▲ 43% vs 2023
Profit net
5.292 RON
▲ 53% vs 2023
Capitaluri proprii
67.456 RON
▲ 9% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k111 k166 k222 k277 k2020 · Cifră de afaceri: 20.628 RON2021 · Cifră de afaceri: 277.096 RON2022 · Cifră de afaceri: 127.951 RON2023 · Cifră de afaceri: 72.232 RON2024 · Cifră de afaceri: 103.496 RON2020 · Profit: 2.928 RON2021 · Profit: 22.382 RON2022 · Profit: 34.694 RON2023 · Profit: 3.460 RON2024 · Profit: 5.292 RON2020 · Datorii: 31.817 RON2021 · Datorii: 71.235 RON2022 · Datorii: 101.757 RON2023 · Datorii: 125.659 RON2024 · Datorii: 190.823 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GTZ DOM BUSINES UNIVERSAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 103.496 RON în 2024, cu un profit net de 5.292 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 103.496 72.232 127.951 277.096 20.628
Profit net 5.292 3.460 34.694 22.382 2.928
Capitaluri proprii 67.456 62.164 58.704 24.010 3.128
Active totale 258.214 187.823 160.461 95.245 34.856
Datorii totale 190.823 125.659 101.757 71.235 31.817
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.29
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.