Activă CARAŞ-SEVERIN

ELISSA - ANASTASIA - MARIA S.R.L.

CUI
42819508
Reg. Comerț
J2020000350118
Înregistrată
23.07.2020
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. BRADULUI, NR.38, cod poștal 325400
-1.55
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 23.07.2020)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
12.357 RON
▼ 58% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-34.502 RON
▼ 405% vs 2023
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k120 k160 k200 k2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 43.558 RON2022 · Cifră de afaceri: 40.711 RON2023 · Cifră de afaceri: 29.278 RON2024 · Cifră de afaceri: 12.357 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 18.640 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 20.357 RON2021 · Datorii: 6.988 RON2022 · Datorii: 5.706 RON2023 · Datorii: 153.375 RON2024 · Datorii: 199.878 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELISSA - ANASTASIA - MARIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 12.357 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 12.357 29.278 40.711 43.558 0
Profit net 0 0 0 18.640 0
Capitaluri proprii -34.502 -6.827 7.933 16.954 -1.686
Active totale 165.376 146.548 13.639 23.942 18.671
Datorii totale 199.878 153.375 5.706 6.988 20.357
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-1.55
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.