Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

VERONICAS GUEST HOUSE S.R.L.

CUI
42819117
Reg. Comerț
J24/846/2020
Înregistrată
23.07.2020
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT BREB COM. OCNA ŞUGATAG, BREB, NR.71A, cod poștal 437206
17.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 23.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
39.784 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
8.503 RON
▲ 307% vs 2024
Capitaluri proprii
28.203 RON
▲ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k33 k44 k55 k2021 · Cifră de afaceri: 54.717 RON2022 · Cifră de afaceri: 38.133 RON2023 · Cifră de afaceri: 55.271 RON2024 · Cifră de afaceri: 40.802 RON2025 · Cifră de afaceri: 39.784 RON2021 · Profit: 231 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 9.637 RON2024 · Profit: 2.090 RON2025 · Profit: 8.503 RON2021 · Datorii: 3.035 RON2022 · Datorii: 25.150 RON2023 · Datorii: 10.933 RON2024 · Datorii: 7.227 RON2025 · Datorii: 3.362 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VERONICAS GUEST HOUSE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 39.784 RON în 2025, cu un profit net de 8.503 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 39.784 40.802 55.271 38.133 54.717
Profit net 8.503 2.090 9.637 0 231
Capitaluri proprii 28.203 19.700 17.610 7.973 19.814
Active totale 31.565 26.927 28.543 33.123 22.849
Datorii totale 3.362 7.227 10.933 25.150 3.035
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.