Activă MEHEDINŢI

MONICAMED S.R.L.

CUI
42810070
Reg. Comerț
J25/333/2020
Înregistrată
22.07.2020
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, BLD. M. VITEAZUL, NR.22, BL.N2, SC.2, ET.2, AP.5
0.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 22.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
8.300 RON
▲ 225% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
196 RON
▼ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k10 k15 k20 k24 k2021 · Cifră de afaceri: 24.496 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.200 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.020 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.550 RON2025 · Cifră de afaceri: 8.300 RON2021 · Profit: 6.625 RON2022 · Profit: 2.941 RON2023 · Profit: 168 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 415 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 2.670 RON2025 · Datorii: 8.609 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MONICAMED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 8.300 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 8.300 2.550 7.020 4.200 24.496
Profit net 0 0 168 2.941 6.625
Capitaluri proprii 196 398 3.035 2.867 -74
Active totale 8.684 2.741 3.035 2.776 95
Datorii totale 8.609 2.670 0 0 415
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

0.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.