Activă SATU MARE

DAHOS BUILD S.R.L.

CUI
42806389
Reg. Comerț
J30/570/2020
Înregistrată
21.07.2020
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, BL.C49, AP.14
-14.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 21.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.700 RON
▼ 75% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-13.063 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

016 k32 k48 k64 k80 k2021 · Cifră de afaceri: 41.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 80.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 49.980 RON2024 · Cifră de afaceri: 46.400 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.700 RON2021 · Profit: 2.787 RON2022 · Profit: 16.384 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.717 RON2022 · Datorii: 10.365 RON2023 · Datorii: 12.663 RON2024 · Datorii: 20.099 RON2025 · Datorii: 19.361 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAHOS BUILD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.700 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.700 46.400 49.980 80.000 41.000
Profit net 0 0 0 16.384 2.787
Capitaluri proprii -13.063 -11.731 -5.848 16.624 1.363
Active totale 6.298 8.368 6.815 26.989 7.080
Datorii totale 19.361 20.099 12.663 10.365 5.717
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-14.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.