Activă Plătitor TVA ILFOV

ULTRA TECH SOLUTION S.R.L.

CUI
42800718
Reg. Comerț
J23/2953/2020
Înregistrată
20.07.2020
Sediu social JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. VALEA PARCULUI, NR.62, cod poștal 77135
7.42
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 20.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
107.297 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
6.321 RON
▼ 86% vs 2024
Capitaluri proprii
30.249 RON
▲ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k64 k96 k128 k160 k2021 · Cifră de afaceri: 77.166 RON2022 · Cifră de afaceri: 109.867 RON2023 · Cifră de afaceri: 123.968 RON2024 · Cifră de afaceri: 160.499 RON2025 · Cifră de afaceri: 107.297 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 45.010 RON2025 · Profit: 6.321 RON2021 · Datorii: 17.005 RON2022 · Datorii: 36.432 RON2023 · Datorii: 69.042 RON2024 · Datorii: 28.469 RON2025 · Datorii: 16.918 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ULTRA TECH SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 107.297 RON în 2025, cu un profit net de 6.321 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 107.297 160.499 123.968 109.867 77.166
Profit net 6.321 45.010 0 0 0
Capitaluri proprii 30.249 23.928 -21.082 -17.859 -10.094
Active totale 47.167 52.397 47.960 18.573 6.911
Datorii totale 16.918 28.469 69.042 36.432 17.005
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

7.42
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.