Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IROX BEAUTY STYLE IMPEX S.R.L.

CUI
42783730
Reg. Comerț
J2020008143408
Înregistrată
16.07.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR SERG. ALEXANDRU CUTIERU, NR.25A, BL.1, SC.3, ET.4, AP.342
-3.87
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 16.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
339.179 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
3.735 RON
Capitaluri proprii
-123.643 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 29% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k208 k277 k346 k2021 · Cifră de afaceri: 38.593 RON2022 · Cifră de afaceri: 93.501 RON2023 · Cifră de afaceri: 252.875 RON2024 · Cifră de afaceri: 296.615 RON2025 · Cifră de afaceri: 339.179 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 9.655 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.735 RON2021 · Datorii: 50.837 RON2022 · Datorii: 72.919 RON2023 · Datorii: 299.763 RON2024 · Datorii: 345.942 RON2025 · Datorii: 345.069 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IROX BEAUTY STYLE IMPEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 339.179 RON în 2025, cu un profit net de 3.735 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 339.179 296.615 252.875 93.501 38.593
Profit net 3.735 0 9.655 0 0
Capitaluri proprii -123.643 -127.378 -61.596 -71.251 -48.663
Active totale 221.426 218.564 238.167 1.668 2.174
Datorii totale 345.069 345.942 299.763 72.919 50.837
Număr mediu salariați 5 7 5 3 1

Analiză de risc — insolvență

-3.87
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.