Activă Plătitor TVA SATU MARE

SAFE 2 WORKER S.R.L.

CUI
42780513
Reg. Comerț
J2020000547307
Înregistrată
15.07.2020
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. PĂULEŞTI, NR.80, cod poștal 440250
4.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 15.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.406.297 RON
▼ 25% vs 2024
Profit net
752.792 RON
▼ 21% vs 2024
Capitaluri proprii
753.032 RON
▼ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,4 mil3,5 mil4,7 mil5,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.270.839 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.352.472 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.634.513 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.891.890 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.406.297 RON2021 · Profit: 570.446 RON2022 · Profit: 1.038.416 RON2023 · Profit: 724.419 RON2024 · Profit: 955.167 RON2025 · Profit: 752.792 RON2021 · Datorii: 1.034.608 RON2022 · Datorii: 686.954 RON2023 · Datorii: 845.746 RON2024 · Datorii: 656.441 RON2025 · Datorii: 2.523.404 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SAFE 2 WORKER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.406.297 RON în 2025, cu un profit net de 752.792 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.406.297 5.891.890 5.634.513 5.352.472 4.270.839
Profit net 752.792 955.167 724.419 1.038.416 570.446
Capitaluri proprii 753.032 1.782.037 1.181.216 1.038.656 570.687
Active totale 3.276.436 2.438.478 2.026.962 1.725.610 1.605.295
Datorii totale 2.523.404 656.441 845.746 686.954 1.034.608
Număr mediu salariați 2 1 1 1 3

Analiză de risc — insolvență

4.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.