Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARINESCU SOFT CONSULTING S.R.L.

CUI
42768633
Reg. Comerț
J40/7935/2020
Înregistrată
14.07.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRUMUL CIOROGÂRLA, NR.171A, CAMERA 1, AP.12, cod poștal 62397
1.61
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
11.182 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k132 k176 k220 k2021 · Cifră de afaceri: 220.461 RON2022 · Cifră de afaceri: 176.422 RON2023 · Cifră de afaceri: 122.252 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 206.840 RON2022 · Profit: 134.722 RON2023 · Profit: 74.188 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.786 RON2022 · Datorii: 17.786 RON2023 · Datorii: 121.773 RON2024 · Datorii: 43.435 RON2025 · Datorii: 43.435 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARINESCU SOFT CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 122.252 176.422 220.461
Profit net 0 0 74.188 134.722 206.840
Capitaluri proprii 11.182 11.182 82.754 82.754 187.996
Active totale 54.617 54.617 204.527 100.540 196.782
Datorii totale 43.435 43.435 121.773 17.786 8.786
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.61
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.