Activă CARAŞ-SEVERIN

ASMARA - QUITO S.R.L.

CUI
42755005
Reg. Comerț
J11/317/2020
Înregistrată
10.07.2020
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. PETRU MAIOR, NR.65, SC.4, AP.2, cod poștal 320111
25.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.07.2020)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
19.091 RON
▼ 73% vs 2022
Profit net
5.220 RON
▼ 89% vs 2022
Capitaluri proprii
190.515 RON
▲ 3% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k52 k78 k104 k130 k2020 · Cifră de afaceri: 54.911 RON2021 · Cifră de afaceri: 129.850 RON2022 · Cifră de afaceri: 69.441 RON2023 · Cifră de afaceri: 19.091 RON2020 · Profit: 45.425 RON2021 · Profit: 92.583 RON2022 · Profit: 47.087 RON2023 · Profit: 5.220 RON2020 · Datorii: 4.077 RON2021 · Datorii: 3.485 RON2022 · Datorii: 4.793 RON2023 · Datorii: 10.408 RON2020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ASMARA - QUITO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 19.091 RON în 2023, cu un profit net de 5.220 RON.

Indicator (RON) 2023202220212020
Cifră de afaceri netă 19.091 69.441 129.850 54.911
Profit net 5.220 47.087 92.583 45.425
Capitaluri proprii 190.515 185.295 138.208 45.625
Active totale 200.923 190.088 141.693 49.702
Datorii totale 10.408 4.793 3.485 4.077
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

25.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.