Activă ILFOV

HANARA FLOWERS S.R.L.

CUI
42754387
Reg. Comerț
J23/2731/2020
Înregistrată
09.07.2020
Sediu social JUD. ILFOV, COM. BALOTEŞTI, STR. FABRICII, NR.15, cod poștal 77015
-182.44
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 09.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
33.268 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-342.976 RON
▼ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k142 k213 k284 k355 k2021 · Cifră de afaceri: 33.340 RON2022 · Cifră de afaceri: 27.293 RON2023 · Cifră de afaceri: 24.389 RON2024 · Cifră de afaceri: 49.656 RON2025 · Cifră de afaceri: 33.268 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 107.528 RON2022 · Datorii: 140.933 RON2023 · Datorii: 183.594 RON2024 · Datorii: 260.693 RON2025 · Datorii: 355.377 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HANARA FLOWERS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 33.268 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 33.268 49.656 24.389 27.293 33.340
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -342.976 -249.249 -166.412 -116.025 -74.672
Active totale 12.401 11.444 17.182 24.908 32.856
Datorii totale 355.377 260.693 183.594 140.933 107.528
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-182.44
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.