Activă SIBIU

MIC INSTAL SIBIU S.R.L.

CUI
42735113
Reg. Comerț
J32/824/2020
Înregistrată
07.07.2020
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. OŢELARILOR, BL.60, ET.4, AP.410, cod poștal 550239
3.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 07.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
75.361 RON
▲ 49% vs 2024
Profit net
9.764 RON
Capitaluri proprii
10.004 RON
▼ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k45 k68 k90 k113 k2021 · Cifră de afaceri: 46.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 112.973 RON2023 · Cifră de afaceri: 67.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 50.491 RON2025 · Cifră de afaceri: 75.361 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 49.309 RON2023 · Profit: 1.976 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 9.764 RON2021 · Datorii: 2.969 RON2022 · Datorii: 4.495 RON2023 · Datorii: 1.604 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 37.262 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIC INSTAL SIBIU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 75.361 RON în 2025, cu un profit net de 9.764 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 75.361 50.491 67.250 112.973 46.500
Profit net 9.764 0 1.976 49.309 0
Capitaluri proprii 10.004 37.533 72.568 70.591 21.283
Active totale 47.266 37.533 74.172 75.086 24.252
Datorii totale 37.262 0 1.604 4.495 2.969
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.