Activă ARGEŞ

DISCOVER NEW WAYS S.R.L.

CUI
42732931
Reg. Comerț
J03/956/2020
Înregistrată
06.07.2020
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT CURTEANCA COM. BUZOEŞTI, NR.52, cod poștal 117173
33.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 06.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
147.386 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
42.294 RON
▲ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
56.064 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k59 k88 k118 k147 k2021 · Cifră de afaceri: 125.171 RON2022 · Cifră de afaceri: 122.847 RON2023 · Cifră de afaceri: 131.343 RON2024 · Cifră de afaceri: 138.363 RON2025 · Cifră de afaceri: 147.386 RON2021 · Profit: 83.415 RON2022 · Profit: 38.372 RON2023 · Profit: 30.437 RON2024 · Profit: 40.386 RON2025 · Profit: 42.294 RON2021 · Datorii: 1.882 RON2022 · Datorii: 1.087 RON2023 · Datorii: 5.703 RON2024 · Datorii: 3.658 RON2025 · Datorii: 2.930 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DISCOVER NEW WAYS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 147.386 RON în 2025, cu un profit net de 42.294 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 147.386 138.363 131.343 122.847 125.171
Profit net 42.294 40.386 30.437 38.372 83.415
Capitaluri proprii 56.064 54.156 44.207 52.142 97.185
Active totale 58.994 57.814 49.910 53.229 99.067
Datorii totale 2.930 3.658 5.703 1.087 1.882
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

33.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.