Activă Plătitor TVA NEAMŢ

SENCOM TRUCK S.R.L.

CUI
42712691
Reg. Comerț
J2020000509271
Înregistrată
01.07.2020
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT BICAZ-CHEI COM. BICAZ-CHEI, STR CENTRU, NR.97, cod poștal 617060
4.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 01.07.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
927.212 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
991.475 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0210 k421 k631 k842 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 329.024 RON2022 · Cifră de afaceri: 990.553 RON2023 · Cifră de afaceri: 947.053 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.004.096 RON2025 · Cifră de afaceri: 927.212 RON2021 · Profit: 62.525 RON2022 · Profit: 425.642 RON2023 · Profit: 406.275 RON2024 · Profit: 462.622 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 122.780 RON2022 · Datorii: 211.779 RON2023 · Datorii: 319.420 RON2024 · Datorii: 426.130 RON2025 · Datorii: 1.052.475 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SENCOM TRUCK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 927.212 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 927.212 1.004.096 947.053 990.553 329.024
Profit net 0 462.622 406.275 425.642 62.525
Capitaluri proprii 991.475 1.267.848 805.227 508.951 83.310
Active totale 2.043.950 1.693.978 1.124.647 720.730 206.090
Datorii totale 1.052.475 426.130 319.420 211.779 122.780
Număr mediu salariați 3 3 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.