Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DOCVIEW SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

CUI
42701056
Reg. Comerț
J2020007178405
Înregistrată
30.06.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD BASARABIA, NR.256G, CAMERA 2. SPATIU SITUAT IN INCINTA EAST CITY TOWER, ET.9
9.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6210
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 30.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
376.645 RON
▲ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
144.418 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

075 k151 k226 k301 k377 k2021 · Cifră de afaceri: 172.350 RON2022 · Cifră de afaceri: 235.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 290.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.600 RON2025 · Cifră de afaceri: 376.645 RON2021 · Profit: 118.153 RON2022 · Profit: 100.856 RON2023 · Profit: 40.803 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.367 RON2022 · Datorii: 28.687 RON2023 · Datorii: 29.254 RON2024 · Datorii: 40.224 RON2025 · Datorii: 39.427 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOCVIEW SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 376.645 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 376.645 295.600 290.500 235.600 172.350
Profit net 0 0 40.803 100.856 118.153
Capitaluri proprii 144.418 181.981 263.101 222.298 121.442
Active totale 183.603 222.142 292.054 250.717 133.541
Datorii totale 39.427 40.224 29.254 28.687 12.367
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

9.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6210).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.