Activă Plătitor TVA BUZĂU

SYNERGY GAS NETWORK S.R.L.

CUI
42674539
Reg. Comerț
J2020000492104
Înregistrată
24.06.2020
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ALEEA SPERANŢEI, NR.5
1.68
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 24.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
331.977 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
11.392 RON
▼ 86% vs 2024
Capitaluri proprii
11.632 RON
▼ 86% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

089 k179 k268 k358 k447 k2021 · Cifră de afaceri: 331.485 RON2022 · Cifră de afaceri: 297.887 RON2023 · Cifră de afaceri: 300.203 RON2024 · Cifră de afaceri: 447.352 RON2025 · Cifră de afaceri: 331.977 RON2021 · Profit: 12.553 RON2022 · Profit: 14.424 RON2023 · Profit: 8.453 RON2024 · Profit: 81.009 RON2025 · Profit: 11.392 RON2021 · Datorii: 61.934 RON2022 · Datorii: 139.667 RON2023 · Datorii: 165.993 RON2024 · Datorii: 47.936 RON2025 · Datorii: 109.671 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SYNERGY GAS NETWORK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 331.977 RON în 2025, cu un profit net de 11.392 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 331.977 447.352 300.203 297.887 331.485
Profit net 11.392 81.009 8.453 14.424 12.553
Capitaluri proprii 11.632 81.249 8.693 14.664 12.793
Active totale 121.303 129.185 174.686 154.331 74.727
Datorii totale 109.671 47.936 165.993 139.667 61.934
Număr mediu salariați 4 4 4 5 6

Analiză de risc — insolvență

1.68
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.